Українець намагався вивезти до Польщі понад 47 кг бурштину


Як проінформували у прес-службі АДПСУ, понад 47 кг каміння бурштину виявили прикордонники Луцького загону в пункті пропуску "Ягодин".

Інформацію про можливе незаконне переміщення до країн ЄС ʺсонячного камінняʺ завчасно отримали прикордонники Управління внутрішньої та власної безпеки ʺПівнічʺ. Об этом сообщает esz.in.ua со ссылкой на СМИ.

Тож, коли в пункт пропуску ʺЯгодинʺ прибув вантажний автомобіль ʺСканіяʺ української реєстрація, яким наш співвітчизник прямував до Польщі, охоронці кордону ініціювали поглиблений огляд.

Вантажівка, яка була без вантажу, виявилася не зовсім порожньою. Адже з її конструктивних особливостей прикордонники та митники дістали 41 поліетиленовий пакет, в яких містилося необроблене каміння бурштину. Загальна вага самоцвітів склала понад 47 кг.

Увесь виявлений ʺдарунок земних надрʺ правоохоронці вилучили, водія притягнули до адміністративної відповідальності за порушення митних правил. Крім цього українець позбувся і транспортного засобу, який оцінили у 219 тисяч гривень.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/ukrainets_namagavsya_vyvezty_do_polshchi_ponad_47_kg_burshtynu_320952.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя