Партії Вакарчука і Смешка можуть не потрапити в Раду – опитування

Партії Вакарчука і Смешка можуть не потрапити в Раду – опитування
Фото: Станіслав Груздєв, Главком
Прохідний бар’єр долають тільки чотири політсили. «Голосу» та «Силі і честь» не вистачає менше 1% Об этом сообщает sd-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.


Партії «Слуга народу», «Опозиційна платформа — За життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» долають прохідний бар’єр до Верховної Ради. Про це свідчать дані соціологічного дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).


Серед українців, які визначилися, 48,5% готові проголосувати за «Слугу народу», 14,1% за «Опозиційну платформу — За життя», 9, 2% за «Європейську солідарність», 6,2% за «Батьківщину».


Шанси подолати 5%-вий бар’єр є також у партій «Голос» (4,4%) та «Сила і честь» (4,1%).


За «Опозиційний блок» проголосували б 2,5% українців, що визначилися з вибором, за Радикальну партію Олега Ляшка 2,4%, в «Української стратегії Гройсмана» 2,3% голосів, у «Громадянської позиції» 1,8% голосів, партії «Свобода» віддали перевагу 1,6% опитаних, Партії Шарія — 1,6%, «Самопомочі» — 0,7%, Аграрній партії — 0,1%.
Дані на 7 липня 2019
Дані на 7 липня 2019На момент формування анкети не був відомий повний список зареєстрованих партій, тому в списку, який пропонувався респонденту, не вистачає кількох партій (зокрема партії Саакашвілі та партії Шарія), хоча респондент мав можливість зазначити і партію не зі списку.


Опитування проводилося з 25 червня до 7 липня 2019 року. Методом інтерв’ю опитано 2004 респонденти, які проживають у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося на територіях, які контролює українська влада.


Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/partiji-vakarchuka-i-smeshka-mozhut-ne-potrapiti-v-radu-opituvannya-608625.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя