"На спеку не розраховуйте" – синоптик повідомила, доки триватиме практично вереснева свіжість серед липня

Україна похолодання Об этом сообщает ultramir.in.ua со ссылкой на СМИ.

Холод не лише триватиме найближчим часом в Україні, а й ще більше підсинить наші ранкові та вечірні носи. Бо найближчої ночі температура повітря у більшості областей України опуститься до +7+14 градусів (перша карта).

Вдень потепліє, звичайно. Очікується +17+24 градуси.

У південній частині 10 липня буде +12+16 градусів, вдень +23+26 градусів.

Дощі в більшості областей України пройдуть разом із атмосферними фронтами північно-східного циклону з дивним ім`ям Pirmin.

циклон Pirmin

А ось вплив навіть аж такого далекого атлантичного антициклону Winnie, та й ім`я у нього якесь симпатичніше, зумовить переважно суху погоду у нашій південній частині та на південному сході.

На Заході та Півночі завтра – поривчастий вітер.

У Києві у середу, 10 липня, очікується періодичний дощ, часом рвучкий західний вітер, вночі +12+14 градусів, вдень близько +20 градусів.

Ця практично вереснева свіжість серед липня ще потриває довгенько в Україні, на спеку не розраховуйте, одягайтеся і живіть згідно прогнозу погоди, самої погоди і ваших смаків.

Усі так нарікали на літню спеку, що вона надулася і пішла. Кажуть, що не треба озвучувати свої бажання, а то вони можуть здійснитися))

Але тепліша погода ще, звичайно, буде.

Адже ж – літо!

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Наталка ДІДЕНКО, синоптикДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1562669104--na-speku-ne-rozrahovuyte-sinoptik-povidomila-doki-trivatime.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя